Skip to main content
Loading...

Home Page

Greitas meniu (galite naviguoti tarp turinio):

Aktualus krovinių pervežimas Europoje? Nepriklausomai nuo Jūsų krovinio dydžio, siūlome pasitikėti mūsų komanda – užtikriname saugią, operatyvią ir sklandžią Jūsų krovinio kelionę. Vertiname kiekvieno pasitikėjimą, džiaugiamės lojalių klientų ratu ir nuolat orientuojamės į tobulėjimą, semiamės gerosios patirties pavyzdžių bei siekiame maksimaliai gerinti savo klientams teikiamų pervežimo paslaugų sąlygas. Visus krovinius draudžiame CRM draudimu.

„Sidabrinis voras“ – tai komanda, sukaupusi ilgametę patirtį, žinių ir vienijama bendro tikslo – kiekvienam klientui užtikrinti saugų, patikimą ir sėkmingą krovinio pervežimą tarptautiniais maršrutais.

Siuntų gabenimas Europoje apima įvairių daiktų gabenimą į Europos šalis. Į užsienį dažniausiai keliauja mūsų vilkikai tentinėmis puspriekabėmis, o jomis pervežamų krovinių spektras neįtikėtinai platus: nuo alkoholinių gėrimų ir pramoninių prekių iki stiklo gaminių, durpių, statybinių medžiagų ir kt. Pervežame vadovaudamiesi nuo durų iki durų principu, taip suteikdami didžiausią patogumą klientams ir taupydami brangų jų laiką (>pereiti į kontaktus).

Krovinių pervežimo kainos Europoje

Klientams užtikriname patrauklias kainas – tai padaryti mums leidžia patirtis, priimami pažangūs sprendimai, turimas nuosavas transportas. Krovinių pervežimo Europoje kainos yra individualios kiekvienu atveju, todėl kaskart skaičiuojame tikslią kainą, atsižvelgdami į atstumą, kurį reikės nuvažiuoti, krovinio tipą, svorį, gabaritus, kitus reikšmingus aspektus, galinčius turėti įtakos kainai.

Visada iš anksto pateikiame tikslią krovinio pervežimo kainą, siekdami išvengti jos pokyčių paslaugos teikimo metu ar paslaugą jau suteikus.

Kiek trunka tarptautiniai krovinių pervežimai?

Dažnai klientai klausia, kiek trunka tarptautiniai krovinių pervežimai? Į šį klausimą vienareikšmiškai atsakyti negalime, nes didele galimi važiavimo trukmė priklauso nuo taško, į kurį vežame. Tai gali būti ir viena diena, o gali užtrukti ir apie savaitę – maždaug tiek laiko kroviniai keliauja į Ispaniją. Pavyzdžiui, užuolaidines puspriekabes turintys vilkikai dirba Baltijos šalyse, Lenkijoje, taip pat Skandinavijos šalyse. Darbo dienomis juos krauname tame regione, o savaitgaliui jie nukreipiami namų link, t. y. į Lietuvą. Todėl krovinius gabename ne tik iš Lietuvos į kitas šalis, bet ir atvirkščiai. Krovinius pristatome vadovaudamiesi principu nuo durų iki durų, taip klientams suteikdami daugiausia patogumo ir efektyviai taupydami jų laiką.

Tarptautiniai pervežimai apima:

 • Pilnus krovinius. Kai vieno siuntėjo krovinys užima visą kroviniams skirtą vilkiko erdvę. Pilnas krovinys neperkraunamas, jis pakraunamas ir gabenamas tiesiai iki gavėjo.

 • Dalinius krovinius. Paprastai mažesnių apimčių ir neužimančius visos erdvės vilkike. Gabenant dalinius krovinius vilkiko erdvę dalijasi kelių siuntėjų kroviniai, o siuntėjai, savo ruoštu, dalijasi transportavimo išlaidas, kas leidžia sutaupyti. Daliniai kroviniai pristatomi atskiriems gavėjams.

 • Brangius krovinius. Kaip sako pats pavadinimas, tai didelės vertės kroviniai, kurių gabenimas turi atitikti tam tikras specialias taisykles.

 • Pavojingus krovinius, žymimus ADR raidėmis. Tokių krovinių gabenimas gali būti patikėtas tik tiems vairuotojams, kurie išklausė pavojingų krovinių pervežimo kursus ir turi reikalingą pažymėjimą. Visi mūsų komandos vairuotojai, gabenantys pavojingus krovinius, turi ADR pažymėjimą.

Pervežimai bus vykdomi sklandžiai, jei tam tikrų reikalavimų laikysis ir krovinio siuntėjas. Pirmiausia, svarbu žinoti, ko negalima pakuoti. Pavyzdžiui, kaip paprastą krovinį draudžiama vežti vertingus daiktus, sprogstamąsias, degiąsias ir kitas pavojingas medžiagas, gyvūnus, greitai gendančius maisto produktus, ginklus, vaistus ir pan. Jei nežinote, ar Jūsų norimi siųsti daiktai patenka į šį sąrašą, susisiekite su mumis – atsakysime į klausimus ir patarsime, kokį geriausią sprendimą priimti. (>pereiti į kontaktus).

Krovinio pakuotė – taip pat siuntėjo atsakomybė.

Krovinių pervežimas į Vakarų šalis

Praktika rodo, jog itin populiarus krovinių pervežimas į Vakarų šalis, mat didžioji dalis mūsų gabenamų krovinių keliauja į Lenkiją, Vokietiją, Olandiją ir Belgiją. Tokį populiarumą suponuoja tai, jog minėtos šalys ypač pamėgtos lietuvių: tiek fizinių asmenų, tiek verslo subjektų. Nemaža dalis Lietuvos įmonių plėtoja sėkmingus santykius su Vokietijoje, Lenkijoje, Belgijoje ir Olandijoje veikiančiomis įmonėmis.

Sklandžiam pervežimui svarbus ir kliento indėlis. Esminės kliento atsakomybės – tinkamas krovinio supakavimas ir krovinio turinys. Naudokite tik tvirtas, standžias pakuotes, atitinkančias siunčiamus daiktus. Krovinio turiniu negali būti draudžiami siųsti daiktai, pavyzdžiui, ginklai, itin vertingi daiktai, sprogiosios, radioaktyviosios ir panašios medžiagos, amunicija, greitai gendantys maisto produktai ir pan (>susisiekti dėl pervežimo).

Kodėl krovinių pervežimas Europoje su „Sidabriniu voru“ – geriausias sprendimas Jums?

 • per veiklos metus sukaupėme patirties, žinių, leidžiančių teikti aukštos kokybės paslaugas, atliepti į skirtingus klientų poreikius bei užtikrinti sklandų krovinio gabenimą;

 • didžiuojamės puikia komanda – juk žmogiškieji ištekliai yra esminis įrankis konkurencinėje kovoje, o pastaroji logistikos sektoriuje itin didelė;

 • renkamės gabenimą mokamai keliais – taip taupomas laikas, pervežimas yra saugesnis, išvengiama rizikų;

 • labai atsakingai ir kruopščiai prižiūrime savo transporto priemones, nuolat tikriname, šaliname problemas ir gedimus, į kelionę išrieda tik techniškai tvarkingi vilkikai, siekiant iki minimumo sumažinti gedimų kelyje riziką;

 • puikiai išmanome krovinių vežimo bei kelių eismo taisykles, galiojančias tose šalyse, į kurias gabename krovinius, taip pat ir tranzitinėse šalyse;

 • siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį. Gerą kainą savo klientams galime pasiūlyti todėl kad turime nuosavą autoparką bei solidžią patirtį, dėl kurios gebame priimti optimalius sprendimus.

 • Garantuojame saugumą – krovinys bus pristatytas sėkmingai, o saugumą užtikrins kiekviename iš vilkikų įdiegta moderni sekimo sistema, leidžianti stebėti vilkiko ir jame esančių krovinių buvimo vietą.

 • Tarptautiniai pervežimai – patikimų ir atsakingų mūsų komandos vairuotojų rankose.

Jei domina krovinių pervežimas į Europos šalis konkurencinga kaina, saugiai ir operatyviai, laukiame Jūsų laiškų, skambučių arba kviečiame užsukti į mūsų biurą Šiauliuose.