Skip to main content
Loading...

Home Page

Jei sugedo priekaba ar reikalingas profilaktinis priekabos patikrinimas, o gal paruošimas techninei apžiūrai, „Sidabrinio voro“ specialistų komanda pasirengusi suteikti kokybišką ir operatyvią pagalbą. Esame įsikūrę Šiauliuose, strategiškai labai patogioje vietoje miesto ir jo apylinkių gyventojams, verslo subjektams.

Remontuojame priekabas: lengviesiams automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimiams.

Mūsų servisas idealiai pritaikytas didelių gabaritų transporto priemonių remontui: nuo erdvių, didžiulių patalpų iki modernios ir specializuotos įrangos. Priekabas remontuojantys specialistai šioje srityje specializuojasi jau ne vienerius metus, turi sukaupę daug žinių, įgūdžių ir nuolat tobulinasi, todėl garantuojame nepriekaištingai atliktą priekabų remontą. Tiksliai ir sparčiai nustatome konkretų gedimą bei pasirūpiname operatyviu ir kokybišku jo pašalinimu.

Priekabų remontas apima platų darbų spektrą: tiesiname priekabos ašis, keičiame ratus, remontuojame korpusą, tentus, tikriname ir remontuojame ABS bei kitas sistemas, taip pat oro sistemą, tikriname stabdžių slėgį, stabdymo efektyvumą, atliekame pakabos ir važiuoklės remontą. Tai tik dalis priekabų remonto paslaugų plačiame mūsų darbų spektre.

Jei reikalingas atsakingas ir kokybiškas priekabos remontas, laukiame Jūsų „Sidabrinio voro“ remonto dirbtuvėse.