Skip to main content
Loading...

Home Page

Sugedus vilkikui jo negalime nuvaryti į vieną iš daugelio didžiuosiuose miestuose veikiančių lengvųjų automobilių servisų. Vilkiko remontas – specifinė paslauga, reikalaujanti ne tik tam tikrų žinių, įgūdžių, bet ir visiškai kitos, nei reikia įprastoms transporto priemonėms, remonto infrastruktūros. Net patalpoms keliama kur kas daugiau reikalavimų. Tad džiaugiamės galėdami nuimti nuo jūsų pečių naštą ieškant, kur remontuoti sugedusį vilkiką. „Sidabrinis voras“ turi ir visą reikiamą įrangą, ir specialistus, nepriekaištingai atliksiančius šias paslaugas.

Naudodamiesi mūsų darbuotojų žiniomis ir patirtimi, taip pat moderniomis programomis bei įranga, profesionaliais įrankiais sparčiai ir tiksliai identifikuojame vilkiko gedimą bei efektyviai jį pašaliname. Remontuojame visų tipų, markių ir modelių vilkikus. Dirbame Šiauliuose bei miesto apylinkėse.

Nepriklausomai nuo vilkiko ir konkretaus gedimo, garantuojame kokybiškas paslaugas. Atliekame variklio remontą, apimantį tiek smulkių gedimų šalinimą, tiek kapitalinį remontą, remontuojame oro sistemą, stabdžių sistemą, važiuoklę, keičiame vilkikų sankabas, taisome reduktorius. Tai tik dalis vilkikų remonto darbų spektro.