Перейти к основному содержанию
Загрузка...

Home Page

Mūsų klientų rate – kone visos Lietuvos kepyklos, tad duonos gaminių išvežiojimas yra viena iš pagrindinių mūsų veiklų, kurią vykdome jau ne vienerius metus ir galime drąsiai užtikrinti paslaugos kokybę.

Jei yra poreikis, duonos gaminius surenkame iš kepyklų, vežame į savo sandėlius, paskirstome juos atitinkamais maršrutais skirtingiems gavėjams. Duonos gaminius išvežiojame keliose apskrityse: Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės ir Panevėžio.

Mūsų komanda – jauna, motyvuota, atsakinga ir dėmesingai žvelgianti į kiekvieną klientą, todėl visiems garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas. Turime lanksčius, sąžiningus vairuotojus, sandėlių darbuotojus, tad prekių surinkimas, paskirstymas ir pristatymas gavėjams atliekamas nepriekaištingai.

Jei Jums aktuali duonos gaminių ar kitų prekių išvežiojimo paslauga Šiaulių, Telšių, Tauragės, Klaipėdos ar Panevėžio apskrityse, siūlome kreiptis į mūsų komandą – patarsime, suteiksime išsamią informaciją ir pasiūlysime geriausias sąlygas.

Kodėl verta rinktis mūsų duonos gaminių išvežiojimo paslaugą?

  • ilgametė patirtis išvežiojimo sektoriuje, sukauptos žinios, šios rinkos niuansų išmanymas leidžia užtikrinti kokybiškų paslaugų teikimą, kai operatyvumo ir saugumo kriterijai puikiai suderinami tarpusavyje;

  • iškilusias problemas sprendžiame operatyviai ir sklandžiai, tad galite būti tikri, jog netikėtumai nesutrikdys Jūsų darbo procesų, o prekės bus paimtos ir pristatytos laiku bei atsakingai;

  • platus klientų ratas patvirtina, jog mumis pasitiki daug verslo subjektų, kurių pasitikėjimą užsitarnavome atsidavimu darbui ir aukščiausių rezultatų siekiu;

  • prekių išvežiojimas vykdomas patikimais, techniškai tvarkingais mikroautobusais;

  • užtikriname higienos normų ir duonos bei kitų produktų išvežiojimą reglamentuojančių teisės aktų laikymąsi, užtikrindami, kad Jūsų prekės keliaus švariose, tvarkingose transporto priemonėse.

Kokybiškas, operatyvus ir atsakingas prekių išvežiojimas po prekybos taškus Lietuvoje – Jūsų verslo sėkmės elementas ir puikaus įvaizdžio dedamoji dalis. Šia paslauga rūpinasi profesionalūs mūsų vairuotojai, užtikrinantys, kad prekės bus laiku surinktos, saugiai gabenamos ir atsakingai pristatomos į sutartą vietą. Jei yra poreikis, teikiame ir sandėliavimo paslaugą. Sandėlius turime ne tik Šiauliuose, bet ir Mažeikiuose bei Telšiuose. Čia sandėliuojame ir paskirstome krovinius skirtingiems gavėjams. Sandėliuose užtikriname švarą, tvarką ir visus atitinkamų prekių laikymą reglamentuojančius reikalavimus.