Перейти к основному содержанию
Загрузка...

Home Page

Greitas paslaugų meniu (galite naviguoti tarp turinio):

Krovininių mikroautobusų nuoma – labai paklausi paslauga, kuomet reikia pervežti didesnius daiktus, kurie į įprastą automobilį netelpą, arba jei visai neturite automobilio. Persikraustote? Apsirūpinote didelių gabaritų pirkiniu? Norite pervežti krovinį Lietuvoje ar užsienyje gyvenantiems / dirbantiems artimiesiems, verslo partneriams, klientams? Šiais ir daugeliu kitų atvejų siūlome išsinuomoti mikroautobusą, kuris bus labai patogus ir drauge ekonomiškas sprendimas (pereiti į kontaktus).

Mūsų komanda veržli, motyvuota ir vertinanti kiekvieną klientą, o nuomojami mikroautobusai tvarkingi, prižiūrimi, švarūs, todėl kelionė tokia transporto priemone bus komfortiška vairuotojui ir saugi kroviniams. Visos transporto priemonės, kurias nuomojame kroviniams pervežti, ne tik techniškai tvarkingos, bet ir su draudimu, taip pat apmokėti kelių mokesčiai, tad nuo Jūsų pečių nukrenta papildomi rūpesčiai ir išlaidos.

Visi kroviniams gabenti skirti mikroautobusai, kuriuo nuomojame, parengti kelionėms po Lietuvą, taip pat kur kas ilgesnėms išvykoms į kitas šalis. Tiesa, ilgesnių kelionių kontekste svarbus paros nuvažiuotų kilometrų ribojimas. Nuoma bus labai geras sprendimas, nes būsite tikri, kad važiuojate tvarkingu automobiliu, su apmokėtais mokesčiais, yra pati minimaliausia rizika transporto priemonei sugesti kelyje.

Mikroautobuso nuoma – ar apsimoka? Dažnai svarstoma, ar nuomotis krovininį mikroautobusą apsimoka finansiškai? Norėdami atsakyti į šį klausimą, pirmiausia apsvarstykite, kaip dažnai jis bus Jums reikalingas. Jei kiekvieną dieną, jei tai bus Jūsų darbo priemonė, tuomet tikslingiau yra įsigyti savo transporto priemonę. Bet jei mikroautobusu krovinius gabensite kartais, pervežimai nebus nuolatiniai, tada nuoma neabejotinai geriausias variantas. Kodėl? Pirmiausia, Jums nereikės išleisti didelės pinigų sumos pirkiniui, nes – sutikime – mikroautobusų kainos aukštos. Antra, nereikės rūpintis priežiūra, gedimų šalinimu, todėl sutaupysite. Trečia, nuoma atleidžia nuo daugelio rūpesčių, tad tai labai patogu.

Krovininio mikroautobuso nuomos paslauga leidžia išspręsti daug gyvenimiškų situacijų paprastai ir su nedidelėmis investicijomis. Išsinuomokite krovininį mikroautobusą, jeigu:

  • persikraustote ir su savo automobiliu daiktus reikėtų vežioti daug kartų – mikroautobusas bus tobulas pasirinkimas, nes į jį sutalpinsite labai daug supakuotų daiktų: juo saugiai keliaus baldai, buitinė technika, vazoniniai augalai, veidrodžiai, drabužiai ir daugybė kitų;

  • įsigijote didelių gabaritų daiktą (pavyzdžiui, naują baldų komplektą, skalbimo mašiną, lauko baldus ir pan.) – didesnės transporto priemonės nuoma bus ekonomiškas ir labai patogus sprendimas, nereikės sukti galvos dėl naujojo pirkinio transportavimo, juo labiau jei reikia pervežti didesnį atstumą;

  • gabenate krovinius klientams, artimiesiems, verslo partneriams ir kitiems gavėjams Lietuvoje bei užsienyje.

Mikroautobuso nuomai reikalingas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Krovininių mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – labai populiarus pasirinkimas, kai norite krovinius pervežti savarankiškai, patys planuoti gabenimo maršrutą, turite tam reikalingą vairavimo kategoriją ir norite nuo nieko nepriklausyti. Tokiu atveju Jums reikia pasirūpinti savo maršrutu, o mes pasirūpinsime tvarkinga, švaria ir patogia transporto priemone.

Kainos požiūriu nuoma be vairuotojo yra ekonomiškesnis sprendimas. Išsinuomotu mikroautobusu krovinius vežti galite Lietuvoje ar į užsienio šalis.

Krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju labai paklausi vietinėms kelionėms, t. y. kai krovinius gabenti reikia iš vienos Lietuvos vietos į kitą. Profesionalus vairuotojas pasirūpins, kad siuntos būtų vežamos saugiai ir sklandžiai, paimtos iš pradinio taško ir pristatytos į galutinį kelionės tikslą.

Pasinaudojant nuoma su vairuotoju ilgesnei kelionei patyręs vairuotojas padės pasirinkti geriausią maršrutą laiko ir piniginių sąnaudų atžvilgiu, pasiūlys optimalių alternatyvų, užtikrins krovinio saugumą ir Jūsų (jei keliausite drauge) patogumą visos kelionės metu.

Mūsų vairuotojai yra atsakingi, sąžiningi, sukaupę ilgametę patirtį. Žinome, kad vizualinis vaizdas taip pat labai svarbus, tad užtikriname, kad mūsų vairuotojai visada atrodo reprezentatyviai.

Krovininių mikroautobusų nuoma ǀ Šiauliai

„Sidabrinis voras“ – Jūsų patikimo krovinių gabenimo garantas, kai reikalingas patogus ir tvarkingas krovininis mikroautobusas Šiauliuose ar kitame mieste. Kodėl verta pasitikėti mumis?

  • garantuojame, kad nuomai gausite techniškai tvarkingą mikroautobusą, todėl kelionės metu jis neiškrės nemalonaus „pokšto“;

  • preciziškai rūpinamės transporto priemonių salono būkle, kad kelionės būtų komfortiškos;

  • pristatome mikroautobusus į Jums patogią vietą;

  • siūlome platų transporto priemonių pasirinkimą kroviniams pervežti, todėl galėsite rinktis pagal individualius kriterijus: kuro sąnaudas, talpą, funkcionalumus ir kt.;

  • krovininiam transportui nuolat tenka apkrovos, todėl jų priežiūra turi būti nepriekaištinga – savo mikroautobusus nuolat tikriname ir garantuojame, kad išsinuomota transporto priemonė bus puikios techninės būklės, o krovinių pervežimas ja – sklandus;

  • patyrę ir atsakingi vairuotojai pasirūpins, kad Jūsų krovinys būtų pervežtas sėkmingai, išvengiant nesklandumų, galinčių pasitaikyti kelyje ar dėl krovinių pervežimą reglamentuojančių teisės aktų nežinojimo;

  • mikroautobusą galite nuomotis su mūsų vairuotoju arba be vairuotojo.

Mikroautobusų nuomos kaina

Kaina – aspektas, kuris reikšmingas dažnu atveju teikiant įvairias paslaugas. Transporto priemonių nuoma – ne išimtis. Nuomojamų mikroautobusų pasirinkimas platus, todėl klientams siūlome palankias nuomos sąlygas, patrauklią kainą ir garantuojame geriausią mikroautobusų nuomos patirtį. Džiaugiamės, kad klientai sugrįžta pakartotinai. Krovininių mikroautobusų nuomos kaina kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai, mat ją suponuoja tokie aspektai kaip: koks mikroautobusas nuomojamas, su vairuotoju ar be jo, koks nuomos laikas, koks atstumas bus važiuojamas, koks krovinys vežamas, kokie krovinio gabaritai, koks svoris ir kt. Kiekvienam klientui siekiame užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Jei Jums aktuali krovininio mikroautobuso nuoma, siūlome kreiptis į mūsų komandą – pasiūlysime geriausias nuomos sąlygas ir patirtį.

Kaip išsinuomoti? Jei nusprendėte pasinaudoti mūsų paslaugiomis ir už patrauklią kainą išsinuomoti krovininį mikroautobusą, laukiame Jūsų skambučių, laiškų internetu arba atvykstant į mūsų biurą Šiauliuose. Aptarsime nuomos sąlygas, padėsime pasirinkti tinkamiausią transportą, jei dar nesate apsisprendę.