Перейти к основному содержанию
Загрузка...

Home Page

Greitas meniu (galite naviguoti tarp turinio):

Dažnai krovinių gabenimą suprantame gana siauru požiūriu – krovinys paimamas iš siuntėjo, gabenamas ir pristatomas gavėjui į numatytą vietą. Tai – proceso išorė, dalis, kurią matome, visi suprantame ir kuri atrodo labai paprasta, tarsi visame šiame procese vairuotojas ir yra vienas „žaidėjas“. Visgi gabenimo struktūra yra kur kas sudėtingesnė, o be vairuotojo, labai svarbi figūra yra ekspeditorius ir jo veika – krovinių ekspedijavimas (>pereiti į kontaktus).

Pastarasis apima kelis aspektus:

 • sudaromas optimalus maršrutas ir parenkami vežėjai;

 • sutvarkomi visi su krovinio gabenimu susiję dokumentai;

 • stebimas krovinys jam keliaujat.

Kalbant paprastai, krovinių ekspedijavimas yra krovinio pervežimo kontrolė realiuoju laiku, pristatymas nuo durų iki durų, o paslaugą teikianti įmonė nuosavo transporto gali nė neturėti, ji tarytum veikianti pervežimo proceso užkulisiuose, viską sustyguojanti ir kontroliuojanti.

Šiuolaikinės technologijos, pavyzdžiui, kompiuteriai, išmanieji telefonai, internetas ir pan., atveria plačias galimybes ekspeditoriui paslaugas teikti kokybiškai, operatyviai, palaikyti glaudų ir nenutrūkstamą ryšį su vežėjais bei kitais krovinio gabenimo grandinės elementais, taip užtikrinant sparčią reakciją ir kokybišką paslaugų teikimą.

Ekspeditorius

Trumpai tariant, ekspeditorius yra tarpininkas – tarpininkas tarp kliento ir vežėjo, tarpininkas tarp kliento ir muitinės darbuotojų, tarpininkas tarp vežėjo ir draudimo bendrovių bei kt.

Esminės ekspeditoriaus funkcijos:

 • konsultuoti klientus ir padėti priimti sprendimus, susijusius su krovinių, prekių gabenimu iš vieno taško į kitą;

 • organizuoti krovinio gabenimą;

 • nepriekaištingai sutvarkyti visus su krovinio pervežimu susijusius dokumentus;

 • realiuoju laiku stebėti, kontroliuoti krovinio gabenimą, palaikyti ryšį su vežėju;

 • rūpintis siuntų sandėliavimu;

 • rūpintis finansiniais atsiskaitymais ir kt.

Mūsų ekspeditoriai neatsako už krovinio vertės sumažėjimą, sugadinimą ar visišką krovinio praradimą, jeigu tai nutiko dėl užsakovo kaltės, užsakovo ar jo vardu veikiančių asmenų veiksmų krovinį kraunant, iškraunant, dėl natūraliai konkrečiam kroviniui būdingų savybių (pavyzdžiui, išgaravimo, rūdžių ir pan.), netinkamos pakuotės ar visiško jos nebuvimo, neteisingo, netikslaus, neišsamaus krovinio žymėjimo ir gavėjo adreso. Taip pat ekspeditorius neatsakingas, jei krovinys buvo apgadintas ar prarastas dėl to, kad klientas nesuteikė riekiamų, išsamių žinių apie konkretų krovinį arba jei apgadinimą ar praradimą lėmė aplinkybės, kurių išvengti buvo neįmanoma.

Reikia paminėti ir tai, kad ekspeditorius yra atsakingas ir už trečiųjų asmenų, kurie krovinį pakrauna, iškrauna, apmoka, sandėliuoja ir t.t., veiksmus, taip pat ir neveiksnumą.

Ekspedijavimo paslaugos

Kuo Jums naudingos ekspedijavimo paslaugos? Pirmiausia, nuo savo pečių nusimesite milžinišką naštą ir sutaupysite labai daug brangaus laiko, kurį investuosite kitoms veikloms. Jei jau buvote susidūręs su krovinių gabenimu, tai žinote, kiek laiko atima visų reikiamų dokumentų tvarkymas ir pildymas. Jau vien dėl to verta šį darbą patikėti specialistams.

Šios paslaugos labai naudingos tiems verslo subjektams, kurie neturi galimybių samdyti savo ekspeditoriaus arba kai tokių paslaugų poreikis yra ne nuolatinis – tokiu atveju ekspedijavimas iš išorės yra patrauklus sprendimas, leisiantis sutaupyti, nes nereikės kurti naujos darbo vietos.

Ekspedijavimo paslaugos naudingos juridiniams subjektams, neturintiems laiko, o gal ir noro gilintis į teisinius krovinių pervežimo niuansus, tvarką, reglamentuojančius teisės aktus ir kitus su krovinių pervežimu susijusius reikalus. Tuomet pirkti paslaugą iš profesionalų – labai pasiteisinantis sprendimas.

Šios paslaugos naudingos visiems, kurie neturi savo ekspeditorių, bet nori profesionalių paslaugų ir mažesnių išlaidų. Profesionalas ras optimaliausią maršrutą, tad Jūsų krovinys bus pervežtas geriausiomis sąlygomis už mažiausią kainą.

Ekspedijavimo paslaugos kaina yra skirtinga kiekvienu atveju, mat ji priklauso nuo tam tikrų aspektų ir paprastai nustatoma vienu iš šių būdų: fiksuota kaina arba komisinis mokestis. Jei domina, kiek kainuotų ekspedijavimo paslaugos Jums, susisiekite su mumis telefonu, internetu arba atvykite į biurą Šiauliuose – aptarsime paslaugų sąlygas, pateiksime tikslią paslaugų kainą, padėsime rasti geriausius sprendimus Jūsų kroviniui pervežti.

Krovinių ekspedijavimas

Krovinių ekspedijavimas su „Sidabrinio voro“ komanda – paslaugas teikiame Lietuvoje ir užsienyje. Turime profesionalius, ilgametę patirtį, daug žinių sukaupusius ekspeditorius, pelniusius klientų pasitikėjimą ir pripažinimą. Šie mūsų komandos nariai nuolat tobulėja, kad sparčiai prisitaikytų prie pokyčių šiame sektoriuje. Per ilgus metus sukauptos žinios, patirtis leidžia sparčiai reaguoti į iškilusius nesklandumus ir operatyviai juos pašalinti, nesudarant klientui jokios žalos. Atsakingai žiūrime į kiekvieno krovinio ekspedijavimą ir garantuojame aukštos kokybės paslaugų teikimą.

Kodėl Jums verta pasitikėti mūsų ekspedijavimo komanda?

 • puikiai išmanome visus teisinius niuansus, krovinių ekspedijavimą reglamentuojančius aktus, taisykles ne tik mūsų šalyje, bet ir kitose, per kurias gabenami kroviniai;

 • garantuojame patrauklų kainos ir kokybės santykį;

 • vertiname visus klientus, palaikome puikius bendradarbiavimu grįstus ryšius su vežėjais.

Ar Jums aktualus krovinių ekspedijavimas? Reikalingas profesionalus ir atsakingas ekspeditorius? Susisiekite su mumis – pasiūlysime geriausias sąlygas (<pereiti į kontaktus).