Перейти к основному содержанию
Загрузка...

Home Page

Kodėl atlikti automobilių remontą mūsų servise?

Pirmiausia, tai reikia paminėti, jog servisų tinklas, ypač didžiuosiuose Lietuvos miestuose, yra labai platus. Lengvųjų automobilių servisai įsikūrę kone kiekvienoje gatvėje, neretai vienas šalia kito veikia net ne viena automobilių remonto dirbtuvė. Bet yra tik labai nedidelė dalis servisų, kuriuose remontuojami lengvieji automobiliai, gali aptarnauti kur kas didesnių gabaritų transporto priemones: sunkvežimius, vilkikus ar mikroautobusus. O štai sunkvežimių ar vilkikų remonto paslaugas teikiantys servisai praktiškai niekada neužsiima lengvųjų automobilių remontu. Kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – šioms transporto priemonėms remontuoti reikalingos labai skirtingos galimybės: įranga, kompetencijos, įrengimai, patalpų dydžiai ir kiti aspektai. Tad universalumą laikome vienu didžiausių mūsų pranašumų, nes turime visas galimybes priimti, tikrinti ir remontuoti įvairias transporto priemones: nuo lengvojo automobilio iki vilkiko. Skirtingų sričių specialistai mūsų komandoje užtikrina ir platų paslaugų spektrą, t. y. įvairaus pobūdžio gedimų šalinimą.

Ir geriausios bei nepriekaištingai prižiūrimos transporto priemonės pareikalauja profilaktinio patikrinimo, didesnių ar mažesnių gedimų šalinimo. Išgirdote „bildant“ savo automobilio pakabą? Atsirado poreikis subalansuoti ratus? O gal reikia atlikti diagnostiką? Šiais ir daugeliu kitų su transporto priemonių remontu susijusių atvejų siūlome savo paslaugas. Mūsų profesionali komanda pasirengusi padėti ir kokybiškai bei operatyviai pašalinti Jūsų transporto priemonės – lengvojo automobilio, mikroautobuso, sunkvežimio, vilkiko, priekabos ar puspriekabės – gedimą.

„Sidabrinis voras“ – ne vienerius metus transporto sektoriuje veikianti įmonė, pelniusi pripažinimą ir pasitikėjimą tarp savo lojalių klientų. Komandoje turime transporto priemonių remonto darbus atliekančių specialistų, kurie darbe remiasi sukauptomis žiniomis ir įgūdžiais, nepaliauja tobulėti, kad galėtume siūlyti dar geresnius sprendimus bei operatyvumą ir kokybę suderinančias remonto paslaugas. Laukiame visų, kam reikalingas automobilių remontas Šiauliuose ar kituose miestuose.

Artėja techninės apžiūros data, o Jūs stokojate laiko remontuoti transporto priemonę patys ar ieškoti, kas tuo pasirūpins, o gal visiškai nieko nenusimanote apie automobilių remontą ir techninės būklės patikrinimą? Nusimeskite nuo savo pečių šia sudėtingą naštą – pasirūpinsime Jūsų transporto priemone ir idealiai parengsime ją techninei apžiūrai.

Automobilių remontas atliekamas naudojantis pažangia įranga, garantuojančia modernių, inovatyvių sprendimų įgyvendinimą ir kokybiškų paslaugų teikimą.

Sutikime, transporto priemonės genda netikėtai ir dažniausiai pačiu netinkamiausiu metu, todėl dažnas prioritetu laiko galimybę operatyviai gauti remonto paslaugas. Jei Jums aktualus automobilio, sunkvežimio, vilkiko, mikroautobuso, priekabos ar puspriekabės remontas, laukiame Jūsų atvykstant į mūsų servisą Šiauliuose. Garantuojame profesionalų, malonų aptarnavimą, puikų kainos ir kokybės santykį.