Перейти к основному содержанию
Загрузка...

Home Page

Sugedo keleivinis ar krovininis mikroautobusas? O gal problema dar tik ima ryškėti? Jums reikalingas patikimas remonto paslaugų teikėjas. „Sidabrinis voras“ – profesionalų komanda, kokybiškai, operatyviai ir atsakingai atliksianti tiek mažesnių, tiek didesnių mikroautobuso gedimų šalinimą. Šioje srityje specializuojamės jau gana ilgą laiką, todėl sukauptos žinios, patirtis ir įgūdžiai leidžia klientams siūlyto puikias sąlygas ir kokybiškas paslaugas.

Remonto darbai:

Atliekame mikroautobusų kompiuterinę diagnostiką, remontuojame važiuoklę, pavarų dėžes, stabdžių sistemą, elektros sistemą, įpurškimo sistemą, keičiame sankabas, šaliname variklio, aušinimo sistemos gedimus, sureguliuojame mikroautobuso šviesas, paruošiame transporto priemonę techninei apžiūrai. Tai dar nebaigtinis mūsų servise atliekamų remonto darbų sąrašas.

Remontuojame visus keleivinius ir krovininius mikroautobusus, nepriklausomai nuo jų markės, modelio, pagaminimo metų ir kitų kriterijų. Naudojame pažangią įrangą, profesionalius įrankius, turime puikiai mikroautobusų remontui pritaikytą infrastruktūrą. Tad jei Šiauliuose ar apylinkėse sugedo mikroautobusas, laukiame mūsų servise.

Jei reikalingas mikroautobusų remontas, užsukite į „Sidabrinio voro“ servisą, kur Jūsų laukia profesionalus aptarnavimas ir operatyvus, kokybiškas remontas.