Перейти к основному содержанию
Загрузка...

Home Page

Jei sugenda puspriekabė, dažnu atveju tai sukelia nemažai problemų. Pradedant tuo, kad sutrikdomi darbo procesai, reikia ieškoti pakaitinio transporto, juo labiau jei puspriekabėje vežama produkcija. Ir baigiant tuo, kad puspriekabių remonto paslaugas teikiančių remonto dirbtuvių ne tiek ir daug. Tad džiaugiamės galėdami klientams nuimti nuo pečių šią naštą ir palengvinti procesus – Šiauliuose įsikūrusiame „Sidabrinio voro“ servise remontuojame visų tipų puspriekabes.

Puspriekabių remonto srityje besispecializuojantys mūsų komandos nariai dirba jau ne vienerius metus, todėl sukaupta patirtis, įgūdžiai ir kompetencijos užtikrina kokybišką remonto darbų atlikimą. Moderni infrastruktūra, puspriekabių remontui pritaikytos serviso erdvės, pažangūs sprendimai leidžia kiekvienam klientui pasiūlyti kokybiškas paslaugas, geras sąlygas už patrauklią kainą.

Tikriname stabdžių slėgį, suderiname vilkiko ir puspriekabės ABS sistemas, nustatome stabdžių efektyvumą ir reguliuojame jį, priklausomai nuo ašims tenkančių apkrovų, remontuojame puspriekabių važiuokles, pakabas, ašis, antstatus, paruošiame puspriekabes techninei apžiūrai. Šis darbų sąrašas nebaigtinis – padėsime bet kokio gedimo atveju.

Sugedus puspriekabei ar dar tik ėmus ryškėti problemai atvykite į mūsų servisą – garantuojame informuotumą, profesionalų aptarnavimą ir aukštos kokybės paslaugų suteikimą.