Skip to main content
Loading...

Home Page

Krovinių pervežimas Lietuvoje, į Baltijos, Skandinavijos bei kitas Europos šalis – patikimai, saugiai ir sklandžiai. „Sidabrinis voras“ komanda yra orientuota į aukštus veiklos rezultatus, klientų lūkesčių patenkinimą, sąžiningumą ir atsakingą krovinių gabenimą sausumos keliais. Vertiname kiekvieno mūsų kliento pasitikėjimą ir siekiame maksimalaus rezultato.

Greitas meniu (galite naviguoti tarp turinio):

Krovinių pervežimas – procesas, kurio sėkmė didele dalimi priklauso nuo mūsų kompetencijų, atsakomybės, savo darbo išmanymo, bet taip pat įtakos turi ir klientų indėlis, konkrečiau – tinkamas krovinio supakavimas. Todėl visuomet klientams akcentuojame krovinio pakuotės svarbą sklandžiame jo pervežimo procese.

Didžioji dalis krovinių mūsų transporto priemonėmis pervežami į Vokietiją, Lenkiją, Olandiją, Belgiją, Suomiją, Norvegiją ir Švediją. Visus mūsų vežamus krovinius draudžiame CRM draudimu.

Krovinių gabenimas nuo durų iki durų

Krovinių gabenimas sklandžiai ir operatyviai – su mūsų komanda. Krovinius gabename vadovaudamiesi nuo durų iki durų principu, užtikrinančiu laiko taupymą ir maksimalų patogumą tiek siuntėjui, tiek krovinio gavėjui.

Vežame tokius krovinius:

 • Pilni kroviniai. Pilnas krovinys yra tas, kuris užima visą transporto priemonės kroviniams skirtą erdvę.
   
 • Daliniai kroviniai. Dalinių krovinių gabenimas – būdas sutaupyti, nes dalinis krovinys neužima visos erdvės transporto priemonėje, todėl gabenimo išlaidos dalijamos su kitų drauge keliaujančių krovinių siuntėjais.
   
 • Brangūs kroviniai.
   
 • Pavojingi kroviniai. Šios kategorijos kroviniai žymimi ADR raidėmis, o jiems transportuoti būtinas specialus pažymėjimas, kurį privalo turėti tokį krovinį gabenantis vairuotojas. Užtikriname, pavojingus krovinius vežantys mūsų komandos nariai yra išlaikę pavojingų krovinių pervežimo kursus ir gavę šiuos pažymėjimus (<Pereiti į kontaktus).

Kodėl krovinių gabenimas su „Sidabriniu voru“ – geriausias sprendimas Jums?

 • Turime savo transporto priemonių parką, todėl krovinių gabenimas vyksta be tarpininkų – tai leidžia ne tik efektyviai taupyti klientų ir mūsų laiką, bet ir pasiūlyti kainos požiūriu kur kas patrauklesnes paslaugas.
   
 • Nuosavas transporto priemonių parkas suteikia galimybę krovinių gabenimą paversti sklandžiu ir efektyviai, sistemingai vykdomu procesu.
   
 • Krovinių gabenimas – tik techniškai tvarkingais automobiliais. Savo transporto priemones prižiūrime labai preciziškai, nuolat tikriname, operatyviai ir kokybiškai šaliname gedimus, o į kelią išleidžiame tik patikimas, tvarkingas transporto priemones, garantuojančias sklandžią krovinio kelionę.
   
 • Mūsų vairuotojai – patyrę, atsakingi ir puikiai išmanantys kelių eismo taisykles visose šalyse, kuriomis gabenamas krovinys, ir tų taisyklių skrupulingai besilaikantys.
   
 • Krovinių pervežimas vyksta mokamais, gerais keliais, siekiant taupyti laiką ir išvengti prastos būklės keliuose esančių galimų rizikų.

Savo klientams visada akcentuojame ir siunčiamo krovinio turinio svarbą, tiksliau – kaip svarbu atsižvelgti į tai, kokių daiktų negalima pakuoti į krovinį. Draudžiamų daiktų sąraše yra labai vertingi daiktai (pavyzdžiui, pinigai, meno kūriniai, brangakmeniai, juvelyriniai dirbiniai ir pan.), sprogiosios, radioaktyviosios bei kitos pavojingos medžiagos, ginklai, sparčiai gendantys maisto produktai ir kt. Jei nežinote, ar Jūsų norimi siųsti daiktai priklauso draudžiamų siųsti daiktų sąrašui, ar ne, visuomet galite susisiekti su mumis – atsakysime i klausimus ir patarsime, nes mums svarbus sklandus krovinio kelias.

Krovinių pervežimo kaina

Krovinių pervežimo kaina yra kintanti, nes priklauso nuo daugelio aspektų, todėl kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai. Krovinio pervežimo kainai įtakos turi šalis į kurią gabenamas krovinys (t. y. nuvažiuotas atstumas), krovinio tipas, krovinio gabaritai, svoris ir kt.

Užtikriname, kad pasiūlysime labai konkurencingą krovinio pervežimo kainą kiekvienam klientui.