Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Home Page

Greitas meniu (galite naviguoti tarp turinio):

Su „Sidabriniu voru“ Jūsų krovinys keliaus saugiai, patikimai ir operatyviai. Tvarkingos transporto priemonės, savo darbą puikiai išmanantys vairuotojai, geriausi priimami sprendimai ir atsakingas požiūris į kiekvieną klientą suponuoja tai, kad teikiame aukšto lygio krovinių gabenimo paslaugas (<pereiti į kontaktus).

Kroviniai po Lietuvą

Kroviniai po Lietuvą keliauja juos surenkant, paskirstant ir pristatant gavėjams. Krovinio gabenimui parenkamas optimalus maršrutas ir geriausiai tam tinkančios transporto priemonės. Iš didžiųjų miestų (pavyzdžiui, Vilniaus, Kauno, Panevėžio) duonos gaminiai, šaldyta produkcija, siuntos ir kiti kroviniai surenkami, vežami į sandėlius Šiauliuose, Telšiuose, kur yra paskirstomi ir perkraunami į mažesnes transporto priemones. Jomis kroviniai pristatomi gavėjams Šiaurės ir Vakarų Lietuvos regionuose. Gabenimo procesas vyksta sklandžiai ir atsakingai.

Po Lietuvą krovinius perveža įvairios mūsų transporto parko priemonės:

  • Mikroautobusai. Jais išvežiojame siuntas, smulkius krovinius, šaldytą maisto produkciją, duonos gaminius ir kt.

  • Kietašoniai-izoterminiai sunkvežimiai, kurių keliamoji galia – 3–12 tonų. Jais vežami įvairūs nestambūs kroviniai, siuntos, šaldyta produkcija, duonos gaminiai ir kt.

  • Vilkikai kietašonėmis puspriekabėmis. Jais dažniausia keliauja maisto produktai ir siuntos;

  • Vilkikai tentinėmis puspriekabėmis. Jais gabenamų krovinių spektras itin platus: durpės, statybinės medžiagos, baldai, buitinė technika, pramoninės prekės ir kt.

Kasdien kroviniai po Lietuvą keliauja pačiais įvairiausiais maršrutais. Didžiausias jų srautas nukreipiamas iš / į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Uteną ir kitus, bet labai daug krovinių kasdien pristatome ir į mažesnius miestelius.

Po Lietuvą gabename:

  • Pilnus krovinius. Tai vieno kliento krovinys ar kroviniai, užimantys visą transporto priemonės kroviniams skirtą erdvę.

  • Dalinius krovinius. Tai kroviniai, kurie neužima visos erdvės transporto priemonėje. Toks gabenimo būdas klientams leidžia sutaupyti, nes pervežimo kaina dalijama keliems klientams, kurių kroviniai keliauja drauge.

  • Pavojingus krovinius. Šie kroviniai žymimi ADR raidėmis. Mūsų komandos vairuotojai, gabenantys pavojingus krovinius, yra išklausę specialius pavojingų krovinių gabenimo kursus ir turi reikiamus tokiems kroviniams gabenti pažymėjimus. (>pereiti į kontaktus).

Krovinių pervežimas Lietuvoje kainos

Krovinių pervežimo Lietuvoje kainos skirtingos kiekvienu atveju ir priklauso nuo tokių aspektų kaip krovinio gabaritai ir svoris, reikalingos transporto priemonės tipas, nuvažiuotas atstumas. Gali būti ir kitų kainai reikšmingų kriterijų, kuriuos visada įvertiname ir klientui pateikiame tikslią sąmatą prieš paslaugos teikimą. Stengiamės užkirsti kelią veiksniams, galintiems pradinę paslaugų kainą padidinti.

Siekiame visiems klientams pateikti puikų kainos ir kokybės santykį atitinkančius pasiūlymus. Paprastai mūsų pervežimo Lietuvoje kainos būna konkurencingos – tai lemia nuosavas transporto priemonių parkas, įtakos turi ir patirtis, leidžianti priimti pasiteisinančius sprendimus.

Ar Jums aktualūs vietiniai pervežimai? Siūlome kreiptis į mūsų komandą – atsakysime į klausimus, patarsime ir padėsime priimti geriausią Jums sprendimą.