Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Home Page

Krovinių pervežimas nuosavu transportu

Nuosavas autoparkas suteikia galimybę pervežti krovinius be tarpininkų ir taip sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus, bei greitai ir efektyviai atlikti užduotis.

Mūsų įmonė perveža krovinius Europoje ir Skandinavijos šalyse. Didžioji dalis krovinių yra pervežami į Vokietiją, Lenkiją, Olandiją, Belgiją, Suomiją, Norvegiją, Švediją. Visi kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.

Įmonė gali pervežti:

 • Pilnus krovinius,
 • Dalinius krovinius,
 • Brangius krovinius,
 • Pavojingus (ADR) krovinius (dauguma mūsų vairuotojų yra išlaikę pavojingų krovinių pervežimo kursus).

Keleivinių mikroautobusų nuoma  

Keleivinio mikroautobuso nuoma leidžia išspręsti daugelį nekasdienių problemų:

 • Vestuvių, kitų renginių metu būsite tikri, kad visi jūsų svečiai bus pervežti ten, kaip numatyta šventės programoje.
 • Organizuojant dideles grupes žmonių iškylai gamtoje ekonomiškiau jas pervežti talpesne transporto priemone nei lengvasis automobilis.
 • Didesnės svarbių klientų grupės sutikimo arba nuvežimo į stotį ar oro uostą keleivinio mikroautobuso pagalba taip pat yra patogiau tiek klientui, tiek jo svečiams.
 • Maloniai padėsime laidotuvių metu visus artimuosius nuvežti į kapines ir atgal.
 • Įmonėms siūlome nuomotis mikroautobusą kasdieniniam darbuotojų pervežimui iš namų į darbą ir atvirkščiai. Tai pigiau nei išlaikyti nuosavą automobilių parką (juolab, kad ilgalaikė nuoma yra pigesnė).

Duonos gaminių logistika

Klientui pageidaujant galime atsivežti produkciją iš kepyklų į savo sandėlius Šiauliuose, Telšiuose, Mažeikiuose, paskirstyti krovinį skirtingiems gavėjams ir jiems pristatyti.

Produkciją išvežiojame Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Panevėžio apskrityse. 

Dirbame su beveik visomis didžiosiomis Lietuvos kepyklomis.

Ekspedicija

Teikiame ir ekspedicijos paslaugas. Mūsų suburta aktyvi, darni ekspedicijos profesionalų komanda užtikrins kokybišką paslaugų įgyvendinimą.

 

 

 

Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininio mikroautobuso nuoma leidžia išspręsti nekasdienines problemas:

Labai padeda netelpančių daiktų į transporto priemonę gabenimui.

Kas yra logistika?

Neretai neteisingai suvokiamas ir interpretuojamas apibrėžimas skatina ieškoti tikslaus atsakymo. Netinkamas suvokimas iš kliento pusės yra dažna kliento ir paslaugos teikėjo nesusikalbėjimo priežastis. Siekdami tikslumo ir supratimo, savo klientams visada paaiškiname, kokias paslaugas apima logistika, jei matome, kad tai kelia keblumų mūsų komunikavimui.

Tad kas yra logistika? Tai veiklos sritis, kuri apjungia materialių daiktų judėjimo organizavimą su prekinės veiklos organizavimu. Į logistikos terminą „telpa“ daug procesų, pavyzdžiui, krovinių judėjimo planavimas ir kontrolė bei koordinavimas, krovinių judėjimo įgyvendinimas, sandėliavimas, krovinių pristatymas gavėjui, informacijos saugojimas, jos apdorojimas ir kt. Kalbant paprastai, tai yra tas elementas, kuris gabenant prekes užtikrina efektyvų planavimą, vykdymą, organizavimą ir kontrolę, siekiant optimizuoti laiką ir pinigus bei patenkinti klientų poreikius.

Logistikos paslaugų interpretacijų įvairovė ir kartais šių paslaugų apimties nesuvokimas trikdo klientus, neleidžia priimti tinkamų sprendimų. Siūlome susisiekti su mūsų komanda – išsamiai paaiškinsime apie šių paslaugų specifiką, atsakysime į visus klausimus, patarsime, sudarysime tikslų paslaugų planą ir sąmatą bei padėsime priimti geriausius sprendimus.

Neretai vyrauja pozicija, kai logistikos paslaugos siejamos tik su pervežimais ar tik su sandėliavimu, bet tai yra tik keli šių paslaugų elementai. Realiai jų spektras kur kas platesnis, įtraukiantis daug darbuotojų ir apimantis ištisą veiklų kompleksą, kurį sudaro: transporto ir geriausio maršruto parinkimas bei kiti planavimo etapo aspektai, visų dokumentų, reikalingų kroviniui gabenti, parengimas, gabenimo stebėsena, nuolatinė komunikacija su klientais, nepertraukiama kontrolė, informacijos apdorojimas, sandėliavimas ir kiti veiksniai.

Tai paslaugos, apimančios visą krovinio pervežimo planavimą, vykdymą, kontrolę bei visus etapus, kurie atliekami iki krovinys pasiekia gavėją. Tad nenuostabu, jog šių paslaugų kaina priklauso nuo galybės aspektų, tad kiekvienam klientui ji skaičiuojama individualiai. Mes užtikriname puikų kainos ir kokybės santykį – tai padaryti leidžia nuosavas transporto parkas ir ilgametė patirtis.

Kuo pasižymi transporto paslaugos?

Transporto paslaugos – tai ne tik krovinio pervežimas, tai – daug daugiau. Svarbu įvertinti ir atsakingai žiūrėti į krovinio įpakavimą, kuris didele dalimi prisideda prie sklandaus pervežimo, tikslinga įvertinti ir krovinių laikymo ypatumus, pakrovimą į transporto priemones, labai svarbu suderinti visus reikalingus dokumentus, parinkti tiek laiko, tiek piniginiu ir patogumo atžvilgiu palankiausią maršrutą. Pastarasis aspektas yra itin svarbus, suponuojantis sklandžią kelionę.

Logistikos paslaugos UAB Sidabrinis voras

Mes suprantame, kad mūsų logistikos paslaugos, jų kokybė, atsakingas požiūris į planavimo ir kontrolės priemones, efektyvus sandėlių valdymas ir kvalifikuotas transportavimo operacijų įgyvendinimas nuo pradinio iki galutinio taško didele dalimi prisideda ir prie klientų verslo sėkmės. Jaučiame dėl to didžiulę atsakomybę, kuri skatina nuolat tobulėti, siekti maksimalių tikslų ir Jums teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas.

Kodėl verta pasinaudoti mūsų paslaugomis?

 • šiame sektoriuje turime sukaupę ilgametę patirtį, todėl žinome visus su logistika susijusius niuansus, galimas rizikas ir gebame užbėgti joms už akių;

 • didžiuojamės profesionaliu, kvalifikuotu savo personalu, svariai prisidedančiu prie aukštos paslaugų kokybės, darbo našumo ir puikių įmonės veiklos rezultatų;

 • turime puikiai išvystytą transporto infrastruktūrą, tad skirtingiems kroviniams parenkame tinkamiausias transporto priemones;

 • sklandus personalo darbas, sparčiai priimami sprendimai ir apdorojama informacija suponuoja tai, kad klientų aptarnavimas vyksta derinant kokybę ir spartą, sprendimus pateikiame operatyviai, logistikos procesus vykdome greitai, našiai ir kokybiškai;

 • turime modernią sandėlių valdymo sistemą, todėl sandėliavimo procesai modernizuoti ir užtikrina sklandų darbą;

 • logistikos procese svarbūs ne tik patyrę vairuotojai, bet ir atsakingi sandėlių darbuotojai, taip pat profesionalūs vadybininkai, kuruojantys visą proceso grandinę.